Rahulik miljöö
linnaELU KESKEL

KÕIK VAID JALUTUSKÄIGU KAUGUSEL

Villa Soans asub meie pealinna keskel ja seeläbi sõna otseses mõttes elu keskel. Siit vaid mõne minuti kaugusel asub sadu restorane, kauplusi, mitmeid kaubamaju ja kaubanduskeskusi, kümneid kultuuri- ja meelelahutusasutusi, kunstigaleriisid, spordisaale, mitu tipptasemel gümnaasiumi ja kõrgkooli ning tuhandeid ruutmeetreid parke. Siinsamas on ka mereäär koos sadamate ning jalutus- ja tervisespordiradadega. Nii võibki liialdamata öelda, et kõik on siit vaid jalutuskäigu kaugusel.

Vaata kaardilt, kui palju head ootab sind sinu uue kodu lähedal

KADRIORG – KOHVIKUD, RESTORANID, NÄITUSESAALID JA LOOMULIKULT IMELINE PARK

Kaunid pargid nii aja veetmiseks kui tervisespordiks, ohtralt kohvikuid, restorane ning kunstigaleriisid ja muuseume. Siinsed kaunid hooned ja hubane atmosfäär teevad Kadrioru vaieldamatult üheks väärtuslikumaks elamispiirkonnaks Tallinnas.

Südalinn

SÜDALINNA PULBITSEV ELU – SUUREPÄRANE TOIT, PARIMAD BUTIIGID, RIKKALIKUD KAUBANDUSKESKUSED JA OLULISIMAD ETTEVÕTTED

MERENAUDINGUD MÕNESAJA MEETRI KAUGUSEL – JAHISADAM, REISISADAM JA MEREPROMENAAD OTSE KÄEULATUSES

 
Eesti parimad koolid

PARIM HARIDUS SINU LAPSELE – EESTI TIPPKOOLID KODU LÄHEDAL

Villa Soansi lähipiirkonda jääb palju Eesti tippkoole. Kohe üle tee ootab Tallinna 21. kool, kaugele ei jää ka Tallinna Reaalkool, Inglise Kolledž, Kadrioru Saksa Gümnaasium, Prantsuse Lütseum, Gustav Adolfi Gümnaasium ja Vanalinna Hariduskolleegium. Ka kõrgem haridus on kättesaadav siinsamas, sest vaid kahe kvartali kaugusel ootavad Tallinna Ülikool ning Balti Filmi- ja Meediakool.

ELU KUNSTI- JA KULTUURIMELU TSENTRIS KUMUST KULTUURIKATLANI.

Lähikonna loendamatud galeriid, muuseumid ja teatrid klassikalistest kaasaegseteni ei jäta esteetiliste naudingute isu täitmata ka kõige nõudlikumal kultuuritarbijal.
Foto: Siim Vahur / Tallinna Linnateater

PARIMAD MUUSIKASÜNDMUSED POLKAST ROKINI, JAZZIMPROST SÜMFOONIANI

Muusikaelu Tallinna kesklinnas pakub tõepoolest igale maitsele midagi head. Muusikasündmusi toimub siin lakkamatult, nende seas nii hubaseid väikekontserte kui suuri etteasteid. Ja muidugi toimuvad siin mitmed olulised rahvusvahelised muusikafestivalid.