Sisekujundus –
EHE funk, dekoratiivne art deco ja kaUnis klassika.

VILLA SOANSI KORTERID ON SAADAVAL täieliku kvaliteetse siseviimistlusega.

Valida on kolme sisekujunduspaketi vahel, mille on loonud Superellipsi sisearhitektid Galina Burnakova, Kärt Loopalu ja Krista Thomson. Kõikide siseviimistluspakettide kujunduse eelduseks on sobivus Anton Soansi projekteeritud funktsionalistliku hoone arhitektuuriga. Pakettidesse on integreeritud hoone ajaloolised miljööväärtuslikud detailid – sisseehitatud kapid, ajastutruud uksed, liistud, aknalauad ja teised säilinud originaalelemendid restaureeritakse või asendatakse originaalile vastavalt. Algupärast meeleolu loob ka väärikas kalasabamustriga parkett. Tutvu pakettidega allpool või lae alla neid detailsemalt tutvustav PDF.

FUNK

Funk pakett on inimesele, kes hindab algupärast Eesti funktsionalismi ja soovib võimalikult ajastutruud lahendust. Üldtonaalsuselt valge, mida on rikastatud 30ndate aastate stiilis tapeediga. Põrandatel on algupärane kalasabaparkett. Pesuruumid on valgete keraamiliste plaatide ja ajastuomastes pastelsetes toonides värvitud seintega.

Vaata lähemalt


ART DECO

Julgema maitsega inimesele mõeldud Art Deco sise-kujunduspakettile annava aksendi suure ja dekoratiivse mustriga tapeedid. Põrandal on kalasabamustriga parkett, pesuruumides ajastule iseloomulikes värvides ja kontrastselt mustade liistudega ilmestatud keraamiline plaat. Sanitaarkeraamika ja segistid on jõulise joonega retrostiilis.

Vaata lähemalt


KLASSIK

Klassik pakett on mõeldud inimesele, kes soovib neutraalsemat tausta, millele lisada oma nägu. Paketti iseloomustavad valge üldtonaalsus, minimalistliku mustriga tapeedid, romantilise joonega sankeraamika ja kvaliteetne santehnika ning must-valgete keraamiliste plaatidega pesuruumid. Põrandaid katab kalasabaparkett.

VAATA LÄHEMALT


Pildid on illustratiivsed ning kujutavad sisekujunduspakettide värvigammat ja meeleolu.