Villa Soans on üks prestiižikamaid 1930ndate funkelamuid Kadriorus

TALLINNA KESKLINNAS RAUA 25 ASUVAS EHEDAS FUNKMAJAS ON SAADAVAL SUURTE TERRASSIDE, UNIKAALSETE PLANEERINGUTE JA VÄÄRIKA SISEVIIMISTLUSEGA KORTERID.

Täielikult renoveeritud korterid valmivad 2015. aasta alguses. Saadaval on vaid 9 korterit.

KAUNID KORTERID

Villa Soansi korterid on unikaalsete, juba algupäraselt heade avarate planeeringutega. Kõikide korterite juurde kuuluvad terrassid või rõdud. Korterid on saadaval hoone arhitektuurist lähtuva maitseka sisekujundusega, millele lisavad väärtust taastatud originaalsed funkarhitektuuri elemendid. Ühe kuni viie toaga korterid on suurusega 36–161 m² ning teine ja kolmas korrus on võimalik soetada tervikuna.

Suurepärane asukoht

SUUREPÄRANE ASUKOHT

Raua tänava alguses asuv Villa Soans pakub suurepärast elukvaliteeti Tallinna hinnatuimas elamispiirkonnas, kus kohtuvad Kadrioru väärikus ja rahulik miljöö ning südalinna melu ja selle pakutavad võimalused. Siit ei jää kaugele ei pargid, mereäär, sadam, ostukeskused, meelelahutus, restoranid ega sportimisvõimalused. Ning suisa vahetult üle tee asub üks Eesti tippkoolidest.

UNIKAALSED KATUSETERRASSID

Villa Soansi suured katuseterrassid on juba hoone algupärase projekti osaks ning seejuures Tallinna kesklinna kohta erakordselt haruldased. Kõikidel korteritel on terrassi kasutamise võimalus – osadel korteri juurde kuuluva privaatse terrassi näol, teistel ühiselt kasutatava terrassi kujul.

Anton Lembit SoansVÄÄRIKAS ARHITEKTUUR

Funktsionalistliku Villa Soansi arhitektiks on Anton Lembit Soans – Eesti esimese põlvkonna tipparhitekt ja linnaplaneerija, kes oma viljaka loometee jooksul on osalenud paljude Eesti silmapaistvate arhitektuuriteoste loomisel, teiste hulgas Tallinna Kunstihoone ja Pärnu Rannahotell.

Loe Villa Soansi arhitektuurist ja Anton Soansist lähemalt

MOODNE ELUSTIIL

Kaasaegne elustiil ühildub Villa Soansi ajatu vormikeelega ideaalselt. Funktsionalismi moodsusetaotlus sobib hästi modernistliku joonega mööbli, tänapäevase tippdisaini ja tehnika viimase sõnaga. Villa Soans on suurepärane elukeskkond haritud, edukatele, heast disainist lugu pidavatele, kesklinlikku elukvaliteeti, tervislikke harrastusi ja head haridust väärtustavatele inimestele ja nende peredele.
Endover Kinnisvara

ARENDAJAST

Endover Kinnisvara on 1995. aastal asutatud kinnisvarainvesteeringute juhtimise ja kinnisvaraarendusega tegutsev ettevõtete grupp, mis on tegev nii Eestis kui
väljaspool. Ettevõttel on ligi 20 aastat kogemusi nii hoonete rekonstrueerimisel kui uusehitiste rajamisel.
 
Väärika ajalooga majade rekonstrueerimisel on ettevõte seisnud alati selle eest, et säiliks hoone algupärane ja miljööväärtuslik stiil.